Zawieszka świąteczna Holmegaard Christmas Bell duża, clear

4800514 Holmegaard Holmegaard
139.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
4800514
Wymiary
10,5 x 8,5 x 8,5 cm
Materiały
Szkło borokrzemowe
Ograniczenia
Użytkowanie i konserwacja
Przecierać delikatnie szmatką.

Opis produktu

Zawieszka świąteczna Holmegaard Christmas Bell duża, clear to dekoracja przygotowana w ramach kolekcji Christmas 2023. Zawieszka świąteczna Holmegaard Christmas Bell duża, clear została zaprojektowana przez artystkę Ann-Sofi Romme z okazji 30. rocznicy powstania tego motywu marki Holmegaard.

Zawieszka świąteczna Holmegaard Christmas Bell duża, clear ma 10,5 cm wysokości. Została stworzona z dmuchanego szkła z pięknymi motywami świątecznymi, m.in. wiankiem z poinsecją, ostrokrzewem i jemiołą. Wewnątrz znajdziesz małe serduszko w złotym kolorze.

Zawieszka świąteczna Holmegaard Christmas Bell duża, clear będzie idealną samodzielną ozdobą np. na okno. Sprawdzi się też jako dodatek do wianka czy na bożonarodzeniową choinkę.

Marka

Duńska huta szkła Holmegaard powstała w 1825 roku z inicjatywy hrabiów Danneskiold-Samsøe
Z początku produkowano w niej wyłącznie charakterystyczne zielone szkło butelkowe, jednak dzięki dobremu gustowi hrabiny ofertę poszerzono o ręcznie dmuchane przeźroczyste szkło stołowe o cieńszych ściankach, które okazało się sukcesem. Z biegiem lat produkcja Holmegaard rosła, a do współpracy zaproszono najsłynniejszych skandynawskich projektantów przedmiotów codziennego użytku. Dziś w ofercie Holmegaard znajduje się kilkadziesiąt wyrazistych kolekcji szkła stołowego i szklanych dodatków do domu - wytwarzanych zarówno ręcznie, jak i maszynowo. Szklanki, kieliszki, karafki, wazony, misy i doskonałe szkło barowe Holmegaard cechuje ogromne wyczucie formy i ponadczasowa elegancja.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię