Zawieszka świąteczna Holmegaard Christmas Bell Large ostrokrzew, clear

4800507 Holmegaard Holmegaard
139.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
4800507
Wymiary
8,5 x 8,5 x 10,5 cm [dł x szer x wys]
Materiały
szkło borokrzemowe dmuchane

Opis produktu

Zawieszka świąteczna Holmegaard Christmas Bell Large ostrokrzew, clear to ozdoba choinkowa w bardzo charakterystycznym dla tego okresu kształcie dzwonka. Co wyróżnia ją na tle innych zawieszek? To przede wszystkim fakt, że powierzchnia jest przezroczysta – sam dzwonek wykonano ze szkła borokrzemianowego.

Zawieszka świąteczna Holmegaard Christmas Bell Large ostrokrzew, clear jest zdobiona przez kilka czerwonych i złotych zdobień. Te drugie przedstawiają gałązki ostrokrzewu, charakterystycznego symbolu świąt w Europie Północnej, odpowiednika doskonale znanej nam jemioły.

Zawieszka świąteczna Holmegaard Christmas Bell Large ostrokrzew, clear może być także świetnym prezentem dla miłośnika świąt Bożego Narodzenia!

Marka

Duńska huta szkła Holmegaard powstała w 1825 roku z inicjatywy hrabiów Danneskiold-Samsøe
Z początku produkowano w niej wyłącznie charakterystyczne zielone szkło butelkowe, jednak dzięki dobremu gustowi hrabiny ofertę poszerzono o ręcznie dmuchane przeźroczyste szkło stołowe o cieńszych ściankach, które okazało się sukcesem. Z biegiem lat produkcja Holmegaard rosła, a do współpracy zaproszono najsłynniejszych skandynawskich projektantów przedmiotów codziennego użytku. Dziś w ofercie Holmegaard znajduje się kilkadziesiąt wyrazistych kolekcji szkła stołowego i szklanych dodatków do domu - wytwarzanych zarówno ręcznie, jak i maszynowo. Szklanki, kieliszki, karafki, wazony, misy i doskonałe szkło barowe Holmegaard cechuje ogromne wyczucie formy i ponadczasowa elegancja.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię