Zawieszka świąteczna Holmegaard Christmas Bell ostrokrzew, clear

4800504 Holmegaard Holmegaard
94.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
4800504
Wymiary
5,5 x 8 cm [śr x wys]
Materiały
szkło borokrzemowe dmuchane

Opis produktu

Zawieszka świąteczna Holmegaard Christmas Bell ostrokrzew, clear to przezroczysta zawieszka w interesującym kształcie dzwonka. Jeśli szukasz uniwersalnej i stylowej ozdoby, którą powiesisz w stroika lub na bożonarodzeniowym drzewku, ten produkt jest właśnie dla Ciebie!

Zawieszka świąteczna Holmegaard Christmas Bell ostrokrzew, clear została wykonana ze szkła borokrzemianowego i na powierzchni ma nadruk gałązek ostrokrzewu – symbolu niezwykle charakterystycznego dla świąt w Europie Północnej, odpowiednika doskonale znanej nam jemioły.

Zawieszka świąteczna Holmegaard Christmas Bell ostrokrzew, clear dzięki złotym zdobieniom i przezroczystej powierzchni będzie świetnie wygląd w otoczeniu innych ozdób – kolorowych łańcuchów czy bombek.

Marka

Duńska huta szkła Holmegaard powstała w 1825 roku z inicjatywy hrabiów Danneskiold-Samsøe
Z początku produkowano w niej wyłącznie charakterystyczne zielone szkło butelkowe, jednak dzięki dobremu gustowi hrabiny ofertę poszerzono o ręcznie dmuchane przeźroczyste szkło stołowe o cieńszych ściankach, które okazało się sukcesem. Z biegiem lat produkcja Holmegaard rosła, a do współpracy zaproszono najsłynniejszych skandynawskich projektantów przedmiotów codziennego użytku. Dziś w ofercie Holmegaard znajduje się kilkadziesiąt wyrazistych kolekcji szkła stołowego i szklanych dodatków do domu - wytwarzanych zarówno ręcznie, jak i maszynowo. Szklanki, kieliszki, karafki, wazony, misy i doskonałe szkło barowe Holmegaard cechuje ogromne wyczucie formy i ponadczasowa elegancja.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię