Zawieszka świąteczna Holmegaard Christmas Heart mała, clear

4800510 Holmegaard Holmegaard
96.00 PLN
96,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
4800510
Wymiary
8 x 7 x 3 cm
Materiały
Szkło borokrzemowe
Ograniczenia
Użytkowanie i konserwacja
Przecierać delikatnie szmatką.

Opis produktu

Zawieszka świąteczna Holmegaard Christmas Heart mała, clear została przygotowana według projektu duńskiej artystki, Ann-Sofi Romme. Zawieszka świąteczna Holmegaard Christmas Heart mała, clear świetnie dopasowuje się do kolekcji Christmas 2023 i stanowi subtelną, ale wyrafinowaną ozdobę.

Zawieszka świąteczna Holmegaard Christmas Heart mała, clear to ozdoba przygotowana z dmuchanego szkła. Złoto-czerwone zdobienia w formie wianka i malutkie, mosiężne serce na samym dole sprawiają, że dekoracja wpisuje się w świąteczny nastrój. Serce ma 8 cm wysokości.

Zawieszka świąteczna Holmegaard Christmas Heart mała, clear świetnie sprawdzi się jako ozdoba na świąteczne drzewko. Wykorzystasz ją też do wianka na drzwi, stroika albo jako samodzielną zawieszkę np. na okno.

Marka

Duńska huta szkła Holmegaard powstała w 1825 roku z inicjatywy hrabiów Danneskiold-Samsøe
Z początku produkowano w niej wyłącznie charakterystyczne zielone szkło butelkowe, jednak dzięki dobremu gustowi hrabiny ofertę poszerzono o ręcznie dmuchane przeźroczyste szkło stołowe o cieńszych ściankach, które okazało się sukcesem. Z biegiem lat produkcja Holmegaard rosła, a do współpracy zaproszono najsłynniejszych skandynawskich projektantów przedmiotów codziennego użytku. Dziś w ofercie Holmegaard znajduje się kilkadziesiąt wyrazistych kolekcji szkła stołowego i szklanych dodatków do domu - wytwarzanych zarówno ręcznie, jak i maszynowo. Szklanki, kieliszki, karafki, wazony, misy i doskonałe szkło barowe Holmegaard cechuje ogromne wyczucie formy i ponadczasowa elegancja.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię