Zawieszka świąteczna Holmegaard Christmas Star mała, clear

4800513 Holmegaard Holmegaard
96.00 PLN
96,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
4800513
Wymiary
8,5 x 8,5 x 2,5 cm
Materiały
Szkło borokrzemowe
Ograniczenia
Użytkowanie i konserwacja
Przecierać delikatnie szmatką.

Opis produktu

Zawieszka świąteczna Holmegaard Christmas Star mała, clear została zaprojektowana przez duńską artystkę, Ann-Sofi Romme, jako uświetnienie 30 lat kolekcji Christmas. Zawieszka świąteczna Holmegaard Christmas Star mała, clear utrzymuje złoto-czerwoną kolorystykę i świetnie nawiązuje do tematyki Bożego Narodzenia.

Zawieszka świąteczna Holmegaard Christmas Star mała, clear ma 8,5 cm średnicy i została stworzona z dmuchanego szkła. Zdobienia w formie wianka z tulipana, poinsecji, ostrokrzewu i jemioły nawiązują do klimatu świąt.

Zawieszka świąteczna Holmegaard Christmas Star mała, clear sprawdzi się jako ozdoba choinkowa. Możesz powiesić ją też osobno, jako dekorację, albo wykorzystać do stworzenia wianka lub stroika.

Marka

Duńska huta szkła Holmegaard powstała w 1825 roku z inicjatywy hrabiów Danneskiold-Samsøe
Z początku produkowano w niej wyłącznie charakterystyczne zielone szkło butelkowe, jednak dzięki dobremu gustowi hrabiny ofertę poszerzono o ręcznie dmuchane przeźroczyste szkło stołowe o cieńszych ściankach, które okazało się sukcesem. Z biegiem lat produkcja Holmegaard rosła, a do współpracy zaproszono najsłynniejszych skandynawskich projektantów przedmiotów codziennego użytku. Dziś w ofercie Holmegaard znajduje się kilkadziesiąt wyrazistych kolekcji szkła stołowego i szklanych dodatków do domu - wytwarzanych zarówno ręcznie, jak i maszynowo. Szklanki, kieliszki, karafki, wazony, misy i doskonałe szkło barowe Holmegaard cechuje ogromne wyczucie formy i ponadczasowa elegancja.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię