Zawieszka świąteczna Winter flower Rosendahl Karen Blixen 6,5 cm, złota

32525 Rosendahl Rosendahl
104.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
32525
Wymiary
7,5 x 1 x 6,5 cm [dł x szer x wys]
Materiały
stop cynku, pozłacany

Opis produktu

Zawieszka świąteczna Winter flower Rosendahl Karen Blixen 6,5 cm, złota to metalowa ozdoba o ponadczasowym designie – będzie świetnie prezentować się na Twoich ozdobach bożonarodzeniowych przez kolejne lata!

Zawieszka świąteczna Winter flower Rosendahl Karen Blixen 6,5 cm ma kolor, który świetnie pasuje do innych ozdób, takich jak barwne łańcuchy, bombki czy inne zawieszki albo figurki. Oprócz tego złoto świetnie pasuje do zieleni samych gałązek czy samych drzewek, co sprawia, że prezentowany produkt z jednej strony z pewnością przyciągnie uwagę domowników czy gości, ale z drugiej – nie będzie wyróżniał się nadmiernie na tle pozostałych ozdób.

Zawieszka świąteczna Winter flower Rosendahl Karen Blixen 6,5 cm, złota to również świetny pomysł na prezent dla bliskiej Ci osoby!

Marka

Rosendahl to duńska marka znana głównie z dwóch linii produktów -niezwykle rozbudowanej kolekcji Rosendahl Grand Cru – obejmującej zastawę stołową i akcesoria do kuchni w eleganckim stylu, oraz kolekcji zegarów i budzików zaprojektowanych przez Arne Jacobsen’a. Obie linie charakteryzują się znakomicie spójnym, minimalistycznym designem i świetną jakością wykonania.

Zastawa stołowa Rosendahl Grand Cru to talerze, filiżanki, miski, sztućce,  a także kieliszki karafki i dodatki na stół: przyprawniki , termosy, serwetniki. Z powodu swej różnorodności Rosendahl Grand Cru znalazła zastosowanie nie tylko w domu, lecz także jako zastawa stołowa do biura  i do sal konferencyjnych.  Uzupełnieniem kolekcji są dopasowane stylistycznie naczynia których używa się głównie w kuchni (naczynia żaroodporne, pojemniki kuchenne) - tak estetyczne, że można w nich także serwować potrawy na stół.

Zegary i budziki Arne Jacobsen’a  osiągnęły sukces dzięki swej wyrazistej, klasycznej elegancji. Kolekcje Bankers, City Hall, Station czy Roman mają ponadczasowe formy i łatwo je dopasować do różnych wnętrz.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię