Zegar Bugatti Acqua Ø 31 cm

22-590 Casa Bugatti Casa Bugatti
397.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
22-590
Wymiary
Ø 31 cm
Materiały
Stal szlachetna

Opis produktu

Piękny zegar Acqua (? 31 cm) kultowej, włoskiej marki Casa Bugatti – idealny do wnętrz reprezentacyjnych i gabinetowych.
Doskonale wyprofilowany, łączy w sobie europejski styl, minimalizm i opływowe kształty, które zdają się tak ze sobą współgrać, jakby się przenikały – niczym odbicie w wodzie. Zaprojektowany z myślą o spadającej kropli wody, którą „złapano” w takim momencie, w którym zdaje się ona stykać z powierzchnią wypolerowanego zegara, tworząc na niej charakterystyczne załamania.
Sposób montażu: zegar ma specjalny uchwyt, wystarczy powiesić na dowolnym haku (hak nie załączony).
Robi niepowtarzalne wrażenie!

Marka

Casa Bugatti to włoska firma o światowej marce. Zajmuje się projektowaniem i tworzeniem sprzętu AGD, sztućców oraz niepowtarzalnych akcesoriów do kuchni i stołu. Bugatti zatrudnia najlepszych designerów, w efekcie czego powstają przedmioty stanowiące arcydzieła sztuki użytkowej.Produkty marki Casa Bugatti znajdują się w stałej ekspozycji sklepu Czerwona Maszyna w Krakowie. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię