Zegar narożny Alessi Ora In Ø 21cm, biały

GIA20 W Alessi Alessi
528.00 PLN
528,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
GIA20 W
Wymiary
Ø 21 cm
głębokość 13 cm
Materiały
Żywica termoplastyczna

Opis produktu

Alessi Ora In to nowoczesny, biały zegar narożny o średnicy 21 cm, wykonany z żywicy termoplastycznej. Zegar jest przeznaczony do powieszenia w rogu pokoju. Tak oryginalny projekt ma na celu zagospodarowanie przestrzeni, która zwykle nie jest wykorzystana. Czysta, pozbawiona cyfr tarcza oraz delikatne, szare wskazówki spodobają się miłośnikom minimalistycznych rozwiązań. Alessi Ora In jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych – pomarańczowej i białej.

Zegar zasilany baterią AA, która jest dołączona do zestawu.

Kolekcja: Alessi Ora In Ora Out

Zobacz kolekcję

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Projektant

Giulio Lacchetti to włoski projektant przemysłowy, który stawia na wielofunkcyjność przedmiotów. Dowodem na to jest Moscardino – biodegradowalny łyżko-widelec, wyróżniony prestiżową nagrodą „Compasso d’Oro”, prezentowany na stałej ekspozycji MoMa w Nowym Jorku.  Lacchetti  prowadzi wykłady na uczelniach oraz w szkołach na całym świecie. Za swoje innowacyjne podejście do projektowania został uhonorowany przez prezydenta Włoch nagrodą „Premio dei Premi”. Ciekawostką jest, że Lacchetti nie lubi nosić garniturów i krawatów, a na najlepsze pomysły wpada podczas prowadzenia samochodu i słuchania muzyki klasycznej. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię