Zegar narożny Alessi Ora Out Ø 21 cm, pomarańczowy

GIA21 O Alessi Alessi
450.00 PLN
450,00 zł
Dostawa gratis
Wysyłka: natychmiast przy zamówieniu złożonym do godziny 12. Produkt dostępny w magazynie
Dostępne tylko: 2 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
GIA21 O
Wymiary
Ø 21 cm
głębokość 15 cm
Materiały
Żywica termoplastyczna

Opis produktu

Alessi Ora Out to oryginalny, narożny zegar o średnicy 21 cm w kolorze pomarańczowym wykonany z żywicy termoplastycznej. Niepowtarzalny kształt ma na celu zagospodarowanie przestrzeni, która zwykle nie jest wykorzystywana. Czysta, pozbawiona cyfr tarcza oraz delikatne, szare wskazówki spodobają się miłośnikom minimalistycznych rozwiązań. Alessi Ora Out jest dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych – pomarańczowym i białym.

Zegar zasilany baterią AA, która jest dołączona do zestawu.

Kolekcja: Alessi Ora In Ora Out

Zobacz kolekcję

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Projektant

Giulio Lacchetti to włoski projektant przemysłowy, który stawia na wielofunkcyjność przedmiotów. Dowodem na to jest Moscardino – biodegradowalny łyżko-widelec, wyróżniony prestiżową nagrodą „Compasso d’Oro”, prezentowany na stałej ekspozycji MoMa w Nowym Jorku.  Lacchetti  prowadzi wykłady na uczelniach oraz w szkołach na całym świecie. Za swoje innowacyjne podejście do projektowania został uhonorowany przez prezydenta Włoch nagrodą „Premio dei Premi”. Ciekawostką jest, że Lacchetti nie lubi nosić garniturów i krawatów, a na najlepsze pomysły wpada podczas prowadzenia samochodu i słuchania muzyki klasycznej. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię