Zegar Philippi Tempus Saturn Ø 20 cm

282001 Philippi Philippi
295.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
282001
Wymiary
Ø 20 cm
Materiały
Stal szlachetna, tworzywo ABS, magnes

Opis produktu

Zegar Tempus Saturn od niemieckiej marki Philippi spodoba się miłośnikom nowoczesnego wzornictwa. Został zainspirowany budową planety Saturn – na tarczy umieszczono trzy stalowe kulki, które przemieszczają się po „orbitach” za pomocą magnesu. Kulka na zewnętrznej orbicie wskazuje minuty, na środkowej – godziny, a na wewnętrznej – sekundy. Tarcza została pozbawiony cyfr, poszczególne godziny są oznaczone małymi kropkami. Ten nietypowy zegar można umieścić na stole albo na półce.

Zegar Tempus Saturn będzie doskonale wyglądał w pomieszczeniach urządzonych w modernistycznym stylu. Sprawdzi się szczególnie w nowoczesnych salonach oraz sypialniach zaprojektowanych w sposób minimalistyczny.

Marka

Marka Philippi słynie z eleganckiego designu. W jej zróżnicowanej ofercie znajdują się zmysłowe wazony, funkcjonalne breloczki czy inspirująco zaprojektowane albumy i ramki na fotografie. Osobne kolekcje Philippi przeznaczone są dla miłośników dobrego stylu w podróży i w biznesie. Ze skóry, kryształu i stali szlachetnej projektanci Philippi tworzą niepowtarzalny styl wizytowników, zegarów, świeczników i portmonetek. Philippi to klasa dla domu i biura.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię