Zegar ścienny Bugatti Trattoria 22 cm, jasne drewno

78-590F1L Casa Bugatti Casa Bugatti
323.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
78-590F1L
Wymiary
22 x 22 x 4 cm
Materiały
Drewno jesionowe

Opis produktu

Ten niezwykle oryginalny i ekskluzywny zegar ścienny Casa Bugatti Trattoria 22 cm, wykonany z jesionowego, jasnego drzewa uosabia doskonale ducha kolekcji Bugatti Trattoria – połączenie domowego ciepła z radością tradycyjnej włoskiej trattorii. Z zaobloną tarczą o wyraźnej strukturze drzewa wspaniale kontrastują ciemne kanciaste wskazówki. Nowoczesne wzornictwo idealnie komponuje się z naturalnością materiału będąc doskonałym uzupełnieniem zarówno minimalistycznych jak i eklektycznych wnętrz. Do zegara dołączona jest bateria.

Marka

Casa Bugatti to włoska firma o światowej marce. Zajmuje się projektowaniem i tworzeniem sprzętu AGD, sztućców oraz niepowtarzalnych akcesoriów do kuchni i stołu. Bugatti zatrudnia najlepszych designerów, w efekcie czego powstają przedmioty stanowiące arcydzieła sztuki użytkowej.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię