Zegar ścienny Lexon Glow zielony

LR127J Lexon Design Lexon Design
77.70 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
LR127J
Wymiary
Ø 24 cm x 5 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne ABS

Opis produktu

Kwintesencja minimalizmu! Zielony zegar ścienny z podświetlanymi wskazówkami (2 x baterie AA - są w komplecie) i gładkim cyferblatem, na którym nie ma oznaczenia godzin. Jedyne podziałki umieszczono na ramie zegara – poprzez delikatne, ale widoczne wgłębienia. Wykonany z tworzywa ABS – idealny na kolorowe ściany.
Kolor produktu może nieznacznie różnić się od koloru przedstawionego na zdjęciu.
Francuska marka Lexon od 1991 roku podsuwa swoim fanom niezwykłe przedmioty codziennego użytku, opracowane i współtworzone przez projektantów znanych na całym na świecie.
Znak rozpoznawczy: niepowtarzalny design + wysoka funkcjonalność i jakość wykonania.

Marka

Francuska marka Lexon od 1991 roku podsuwa swoim fanom przedmioty codziennego użytku, opracowane i współtworzone przez utalentowanych projektantów na świecie. Eksperymentując z innowacyjnymi materiałami Lexon łączy swobodę tradycyjnego rzemiosła z wydajnością przemysłowej produkcji. Od 1991 roku produkty Lexon otrzymały 152 nagrody z dziedziny design’u - jury konkursów docenia najczęściej ich innowacyjność, funkcjonalność i wysmakowaną kolorystykę.

W sklepie Czerwona Maszyna najciekawsze produkty Lexon znajdą Państwo w dziale Akcesoria biurowe, Budziki, Radio i głośniki, Wizytowniki, oraz Plecaki i torby podróżne.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię