Zegar ścienny Menu New Norm, złoty

6068839 Audo Copenhagen Audo Copenhagen
1125.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
6068839
Wymiary
Ø 30 cm
głębokość: 2,7 cm.
Materiały
Mosiądz.

Opis produktu

Zegar ścienny Menu z kolekcji New Norm od urzeka swoją prostotą. Projektant zdecydował się na klasyczną okrągłą tarczę wykonaną z mosiądzu i czarne wskazówki. Z pozoru wydaje się to połączeniem dość oczywistym, jednak efekt osiągnięty przez kontrast kolorystyczny sprawia, że zegar jest niezwykle elegancki. Dzięki temu zegar Menu New Norm może być nie tylko dodatkiem do wnętrza, ale stanowić jego centrum.

Marka

Marka Audo Copenhagen, dawniej Menu to kwintesencja duńskiego designu.

Proste bryły, wysmakowane kolory i zastosowanie najwyższej klasy materiałów sprawiają, że produkty Audo Copenhagen są eleganckie, trwałe i ponadczasowe. Firma współpracuje z najbardziej wyrazistymi postaciami współczesnego skandynawskiego designu i architektury tworząc minimalistyczną estetykę wnętrz. W ofercie Audo Copenhagen są meble, lampy, akcesoria barowe, nakrycie stołu, akcesoria łazienkowe i minimalistyczne dekoracje domu. Co roku Audo Copenhagen zaskakuje klientów apetycznymi nowościami w nurcie aktualnych trendów.

Projektant

Norm Architects to studio projektowe, które ma swoją siedzibę w samym sercu Kopenhagi. Zostało założone w 2008 r. przez dwóch architektów – Jonasa Bjerre-Poulsena i Kaspera Ronna. Filozofia marki polega na dążeniu do czystych i prostych form, które są wyznacznikami minimalistycznego piękna. Działalność Norm obejmuje takie dziedziny jak: architektura mieszkalna, projektowanie wnętrz komercyjnych, wzornictwo przemysłowe, fotografia oraz grafika. Projektanci inspirują się skandynawską kulturą i historią, a także zwracają szczególną uwagę na jakość, trwałość oraz ponadczasowość swoich realizacji.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię