Zegar ścienny NeXtime Clouds Ø 39 cm

3037 NeXtime NeXtime
279.00 PLN
279,00 zł
Dostawa od 12,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych. Produkt dostępny w magazynie
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
3037
Wymiary
Ø 39 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne

Opis produktu

Niesamowity wzór zegara Clouds sprawia, że patrząc na niego, widzi się realistyczne chmury i niebo – jakby przez okno starej budowli, kościoła, czy wieży w mrocznej katedrze! Na oryginalnym cyferblacie umieszczono oznaczenie godzin w cyfrach rzymskich, co wyraźnie potęguje tu starodawne, zamkowe wrażenia. Plus stylizowane, białe wskazówki bardzo widoczne na tle zegara. Piękny!
Autorką projektu jest Tanja Soeter, która w swoich produktach niesamowicie łączy przestrzeń ze sztuka użytkową.
Holenderskie zegary NeXtime to nie tylko odmierzanie czasu, ale przede wszystkim niezwykły sposób na dekorację wnętrz. Projektowane przez niezależnych designerów – przykuwają uwagę i inspirują!

Marka

NeXtime to holenderski lider sprzedaży zegarów w Europie. W swojej ofercie posiada wiele kolekcji tworzonych przez niezależnych designerów. Różnorodność oferty pozwoliła firmie NeXtime zaopatrzyć w swoje produkty szeroką gamę obiektów: banki, szkoły, restauracje i hotele. W procesie produkcji NeXtime używa materiałów najwyższej jakości: stali szlachetnej, szkła, drewna oraz wysokogatunkowych tworzyw sztucznych. Dzięki temu zegary NeXtime służą nie tylko do odmierzania czasu, ale stanowią inspirujący element wystroju wnętrza.

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię