Zegar ścienny NeXtime Company Ø 35 cm cyfry, biały

3080 WI NeXtime NeXtime
299.00 PLN
299,00 zł
Dostawa od 12,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych. Produkt dostępny w magazynie
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
3080 WI
Wymiary
Ø 35 cm
Materiały
Aluminium

Opis produktu

Nowoczesny, minimalistyczny zegar ścienny, który dzięki kontrastowemu zestawieniu barw jest niezwykle wyrazisty – aktualną godzinę odczytuje się tu wygodnie nawet z większej odległości. Aluminiowa rama, biały cyferblat i czarne, grubsze wskazówki, w połączeniu z czytelnymi cyframi arabskimi wyznaczającymi godzinę to gwarancja dużej czytelności zegara i wygody sprawdzania aktualnego czasu. Świetnie sprawdzi się w biurze, firmie szkoleniowej, gabinecie czy w salonie.
Zasilanie: bateria AA.
Zegary holenderskiej marki NeXtime, która jest liderem sprzedaży zegarów w Europie to inspirująca dekoracja do wnętrz domowych, restauracyjnych, firmowych i szkolnych.
Projektowane z pasją przez uznanych designerów.

Marka

NeXtime to holenderski lider sprzedaży zegarów w Europie. W swojej ofercie posiada wiele kolekcji tworzonych przez niezależnych designerów. Różnorodność oferty pozwoliła firmie NeXtime zaopatrzyć w swoje produkty szeroką gamę obiektów: banki, szkoły, restauracje i hotele. W procesie produkcji NeXtime używa materiałów najwyższej jakości: stali szlachetnej, szkła, drewna oraz wysokogatunkowych tworzyw sztucznych. Dzięki temu zegary NeXtime służą nie tylko do odmierzania czasu, ale stanowią inspirujący element wystroju wnętrza.

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię