Zegar ścienny NeXtime Cuck a Do It Yourself

2999 NeXtime NeXtime
199.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
2999
Wymiary
40 x 55 x 15 cm
Materiały
Karton

Opis produktu

Dziecko będzie zachwycone tym zegarem - w końcu nie co dzień mama pozwala na malowanie po meblach a tym bardziej po zegarze! Wykonany z kartonu przeznaczonego do kolorowania, wystarczy wziąć kredki lub flamastry i pomalować go tak, jak sami chcemy. Różowy, brązowy a może cały w kolorach tęczy? Twój zegar – Twój pomysł!
Zegary NeXtime to holenderska pasja do tworzenia projektów, które nie tylko odmierzają czas, ale i stanowią inspirującą dekorację ścian, stolików i biurek. Opracowane przez uznanych na świecie projektantów, artystów i designerów.

Marka

NeXtime to holenderski lider sprzedaży zegarów w Europie. W swojej ofercie posiada wiele kolekcji tworzonych przez niezależnych designerów. Różnorodność oferty pozwoliła firmie NeXtime zaopatrzyć w swoje produkty szeroką gamę obiektów: banki, szkoły, restauracje i hotele. W procesie produkcji NeXtime używa materiałów najwyższej jakości: stali szlachetnej, szkła, drewna oraz wysokogatunkowych tworzyw sztucznych. Dzięki temu zegary NeXtime służą nie tylko do odmierzania czasu, ale stanowią inspirujący element wystroju wnętrza.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię