Zegar ścienny NeXtime Dash Ø 35 cm, biały

3053 WI NeXtime NeXtime
303.20 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
3053 WI
Wymiary
Ø 35 cm
Materiały
Aluminium

Opis produktu

Ultranowoczesny zegar ścienny utrzymany w aluminiowej kolorystyce, z biała ramą i wyrazistymi, czerwonymi oznaczeniami godzin. Pięknie wygląda w salonie, jadalni, biurze i na ścianie firmowego gabinetu. Wyraźne, białe wskazówki i arabskie oznaczenie godzin wpływają na dużą czytelność zegara i sprawiają, że trudno nie zauważyć na nim aktualnej godziny.
Zasilanie: bateria AA.
Zegary holenderskiej marki NeXtime, która jest liderem sprzedaży zegarów w Europie to inspirująca dekoracja do wnętrz domowych, restauracyjnych, firmowych i szkolnych.
Projektowane z pasją przez uznanych designerów.

Kolekcja: NeXtime Dash

Zobacz kolekcję

Marka

NeXtime to holenderski lider sprzedaży zegarów w Europie. W swojej ofercie posiada wiele kolekcji tworzonych przez niezależnych designerów. Różnorodność oferty pozwoliła firmie NeXtime zaopatrzyć w swoje produkty szeroką gamę obiektów: banki, szkoły, restauracje i hotele. W procesie produkcji NeXtime używa materiałów najwyższej jakości: stali szlachetnej, szkła, drewna oraz wysokogatunkowych tworzyw sztucznych. Dzięki temu zegary NeXtime służą nie tylko do odmierzania czasu, ale stanowią inspirujący element wystroju wnętrza.

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię