Zegar ścienny NeXtime Johan Ø 30 cm

8804 NeXtime NeXtime
199.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
8804
Wymiary
Ø 30 cm
Materiały
Szkło

Opis produktu

Zegar stworzony dla fanów piłki nożnej! Cały cyferblat wygląda jak klasyczna, biała piłka nożna- z czarnymi, wyrazistymi wskazówkami przesuwającymi się po jej powierzchni. Brak oznakowania godzin sprawia, że sportowy motyw wygląda tu jeszcze bardziej imponująco. Doskonale sprawdzi się jako zegar na cały rok oraz jako kapitalna ozdoba ściany w czasie ważnych rozgrywek na zielonej murawie.
Holenderskie zegary NeXtime to nie tylko odmierzanie czasu, ale przede wszystkim niezwykły sposób na dekorację wnętrz. Projektowane przez niezależnych designerów – przykuwają uwagę i inspirują!

Marka

NeXtime to holenderski lider sprzedaży zegarów w Europie. W swojej ofercie posiada wiele kolekcji tworzonych przez niezależnych designerów. Różnorodność oferty pozwoliła firmie NeXtime zaopatrzyć w swoje produkty szeroką gamę obiektów: banki, szkoły, restauracje i hotele. W procesie produkcji NeXtime używa materiałów najwyższej jakości: stali szlachetnej, szkła, drewna oraz wysokogatunkowych tworzyw sztucznych. Dzięki temu zegary NeXtime służą nie tylko do odmierzania czasu, ale stanowią inspirujący element wystroju wnętrza.

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię