Zegar ścienny NeXtime La Ville Ø 39 cm

3004 NeXtime NeXtime
223.20 PLN

Special Price 223,20 zł

Normalna cena: 279,00 zł

Dostawa od 12,00 zł
Wysyłka: natychmiast przy zamówieniu złożonym do godziny 12. Produkt dostępny w magazynie
Dostępne tylko: 1 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
3004
Wymiary
Ø 39 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne

Opis produktu

Zegar z nutką nostalgii za paryskim pięknem sprzed lat! Całe tło zegara stanowi panoramę Paryża w różnych odcieniach szarości. Godziny oznaczone cyframi rzymskimi w stylistyce industrialnej, a w samym centrum wyraziste, czarne wskazówki. Pięknie komponuje się z wnętrzami loftowymi, przestronnymi i ozdabianymi czarno-białymi zdjęciami.
Zegary NeXtime to holenderska pasja do tworzenia projektów, które nie tylko odmierzają czas, ale i stanowią inspirującą dekorację ścian, stolików i biurek. Opracowane przez uznanych na świecie projektantów, artystów i designerów.

Marka

NeXtime to holenderski lider sprzedaży zegarów w Europie. W swojej ofercie posiada wiele kolekcji tworzonych przez niezależnych designerów. Różnorodność oferty pozwoliła firmie NeXtime zaopatrzyć w swoje produkty szeroką gamę obiektów: banki, szkoły, restauracje i hotele. W procesie produkcji NeXtime używa materiałów najwyższej jakości: stali szlachetnej, szkła, drewna oraz wysokogatunkowych tworzyw sztucznych. Dzięki temu zegary NeXtime służą nie tylko do odmierzania czasu, ale stanowią inspirujący element wystroju wnętrza.

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię