Zegar ścienny NeXtime Thumbs Up 42 cm, czarny

3072 ZW NeXtime NeXtime
349.00 PLN
349,00 zł
Dostawa gratis
Wysyłka: do 5 dni roboczych. Produkt dostępny w magazynie
Odbierz w salonie w Krakowie: w tym samym terminie
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
3072 ZW
Wymiary
40,5 x 42 cm
Materiały
Szkło

Opis produktu

Po prostu „I like it”! Oryginalny, czarny zegar ścienny w kształcie uniesionego do góry kciuka. Nowoczesny i bardzo pomysłowy – sprawdzi się nie tylko w pokoju Facebookowego fana, ale i w hallu czy w reprezentacyjnym miejscu firmy, które niesie sobą pozytywne emocje.
Brak cyfrowego oznaczenia godzin w żaden sposób nie utrudnia odczytania aktualnego czasu – gruba wskazówka godzinowa, cieńsza minutowa i kreseczki w miejscu godzin pozwalają na intuicyjne sprawdzanie czasu.
Zasilanie: bateria AA.
Zegary holenderskiej marki NeXtime, która jest liderem sprzedaży zegarów w Europie to inspirująca dekoracja do wnętrz domowych, restauracyjnych, firmowych i szkolnych.
Projektowane z pasją przez uznanych designerów.

Marka

NeXtime to holenderski lider sprzedaży zegarów w Europie. W swojej ofercie posiada wiele kolekcji tworzonych przez niezależnych designerów. Różnorodność oferty pozwoliła firmie NeXtime zaopatrzyć w swoje produkty szeroką gamę obiektów: banki, szkoły, restauracje i hotele. W procesie produkcji NeXtime używa materiałów najwyższej jakości: stali szlachetnej, szkła, drewna oraz wysokogatunkowych tworzyw sztucznych. Dzięki temu zegary NeXtime służą nie tylko do odmierzania czasu, ale stanowią inspirujący element wystroju wnętrza.

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię