Zegar ścienny NeXtime Vinyl Tap Ø 43 cm

8141 NeXtime NeXtime
299.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
8141
Wymiary
Ø 43 cm
Materiały
Szkło

Opis produktu

Piękny zegar w kształcie winylowej płyty: idealny do wnętrz aranżowanych z nutką muzycznych inspiracji, do pokoju nastolatka odkrywającego uroki dawnych brzmień i klubów muzycznych. Czarny cyferblat we wzorach winylowych kręgów, czerwona otoczka w samym środku i niesamowite wskazówki w kształcie igły na uchwycie do adaptera. Klasa!
Holenderskie zegary NeXtime to nie tylko odmierzanie czasu, ale przede wszystkim niezwykły sposób na dekorację wnętrz. Projektowane przez niezależnych designerów – przykuwają uwagę i inspirują!

Marka

NeXtime to holenderski lider sprzedaży zegarów w Europie. W swojej ofercie posiada wiele kolekcji tworzonych przez niezależnych designerów. Różnorodność oferty pozwoliła firmie NeXtime zaopatrzyć w swoje produkty szeroką gamę obiektów: banki, szkoły, restauracje i hotele. W procesie produkcji NeXtime używa materiałów najwyższej jakości: stali szlachetnej, szkła, drewna oraz wysokogatunkowych tworzyw sztucznych. Dzięki temu zegary NeXtime służą nie tylko do odmierzania czasu, ale stanowią inspirujący element wystroju wnętrza.

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię