Zegar ścienny NeXtime Wall pad

3022 NeXtime NeXtime
299.00 PLN
299,00 zł
Dostawa od 10,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych. Produkt dostępny w magazynie
Odbierz w salonie w Krakowie: w tym samym terminie
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
3022
Wymiary
40 x 30 cm
Materiały
Szkło

Opis produktu

Oto połączenie nowoczesności i klasyki! Zegar z czarnym cyferblatem do złudzenia przypominającym ekran iPada / iPhone’a– będzie kapitalnie wyglądał na ścianie w biurze, hall’u i pokoju nastolatka. Godziny wyznaczono tu poprzez ikony rodem z nowoczesnych aplikacji na telefon komórkowy. Autorem projektu jest Paolo Renna, który w swoim wzornictwie ciekawie zestawia miłość do naturalnych, opływowych kształtów i pasję do podkreślania piękna współczesnego życia.
Holenderskie zegary NeXtime to nie tylko odmierzanie czasu, ale przede wszystkim niezwykły sposób na dekorację wnętrz. Projektowane przez niezależnych designerów – przykuwają uwagę i inspirują!

Marka

NeXtime to holenderski lider sprzedaży zegarów w Europie. W swojej ofercie posiada wiele kolekcji tworzonych przez niezależnych designerów. Różnorodność oferty pozwoliła firmie NeXtime zaopatrzyć w swoje produkty szeroką gamę obiektów: banki, szkoły, restauracje i hotele. W procesie produkcji NeXtime używa materiałów najwyższej jakości: stali szlachetnej, szkła, drewna oraz wysokogatunkowych tworzyw sztucznych. Dzięki temu zegary NeXtime służą nie tylko do odmierzania czasu, ale stanowią inspirujący element wystroju wnętrza.

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię