Zegar ścienny Normann Copenhagen Watch me Ø 28,5 cm, różowy

341005 Normann Copenhagen
199
199,00 zł
Dostawa +14,90 zł
Wysyłka NATYCHMIAST / Jest w magazynie
Odbierz w salonie w Krakowie: w następnym dniu
Zamów przez tel. 12 312 4000 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
341005
Wymiary
Ø 28,5 cm
Materiały
Aluminium lakierowane proszkowo

Opis produktu

Ten zegar ścienny wręcz sam „chce” by na niego spojrzeć! Niezwykle intensywna kolorystyka każdego z 8 pasów zegara od razu przykuwa uwagę i ściąga spojrzenia. Wyraziste wskazówki (biała i czarna) idealnie kontrastują z energetycznymi pasami i pozwalają na łatwe odczytanie aktualnej godziny. I to nawet bez jej cyfrowego oznaczenia!
Prostota formy, barwy pełne ekspresji i geometryczne inspiracje. Piękny.
Zasilanie: bateria AA (nie załączona)
Sposób montażu: na standardowe wkręty i kołki (nie załączone).

Marka

Normann Copenhagen to duńska marka, która od 1999 roku zachwyca równowagą między wzornictwem oferowanych produktów, dekoracji i akcesoriów kuchennych, a ich praktycznymi zaletami. Oryginalne projekty zmieniają konwencjonalne myślenie, zachwycają i urzekają formą, kształtem i kolorem. Wielokrotnie nagradzane na całym świecie: za design, innowacje, wzornictwo i oryginalność. Od 2001 roku każdy kolejny, bez wyjątku to liczne, prestiżowe nagrody dla Normann Copenhagen. Duński design – duński styl życia!

Projektant

Młody projektant pochodzący z Danii. Ukończył studia artystyczne. Pracował również w przemyśle reklamowym. Współpracuje ze znaną skandynawską marką Normann Copenhagen, dla której powstała jego seria unikatowych zegarów Watch Me. Kolorowe zegary symbolizują emocje, których doświadcza człowiek w swoim życiu i pokazują różne „odcienie” czasu. Produkty stworzone przez Rasmusa Gottliebsena odzwierciedlają jego filozofię i nawiązują do jego doświadczeń. Jak sam przyznaje, pragnie tworzyć przedmioty, które zostaną przez ludzi zapamiętane i obok których nie będą mogli przejść obojętnie.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię