Zegar ścienny Normann Copenhagen Watch me Ø 28,5 cm, szary

341017 Normann Copenhagen Normann Copenhagen
220.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
341017
Wymiary
Ø 28,5 cm
Materiały
Aluminium malowane proszkowo

Opis produktu

Normann Copenhagen Watch Me szary, to nowoczesny zegar ścienny o geometrycznej formie i średnicy 28,5 cm. Wykonany został z ośmiu aluminiowych prostokątów, rozłożonych na kształt wachlarza. Delikatne wskazówki dodają całości elegancji i pięknie kontrastują z kolorystyką tarczy. Zegar sprawdzi się w pomieszczeniach utrzymanych w stylu skandynawskim i nowoczesnym. Jego czysta forma spodoba się miłośnikom minimalistycznych rozwiązań.

Zegar jest dostępny w różnych wariantach kolorystycznych – wielobarwnych i intensywnych oraz stonowanych i monochromatycznych.

Zasilany baterią AA, która nie jest dołączona do zestawu. Zegar zamontować można za pomocą standardowych wkrętów i kołków (brak w komplecie).

Marka

Normann Copenhagen to duńska marka, która od 1999 roku zachwyca równowagą między wzornictwem oferowanych produktów a ich praktycznymi zaletami. Przygodę z designem firma rozpoczęła od skromnej oferty lamp do samodzielnego składania i dodatków do wnętrz. Najbardziej znanym produktem Normann Copenhagen z wczesnego okresu jest lampa Norm 69, która pozostaje bestsellerem do dziś. Z czasem ofertę Normann Copenhagen poszerzono o bestsellerowe krzesła Form, stoły i stoliki, sofy, pufy, a w ostatnich 2 latach także o meble kontraktowe wykonywane na zamówienie. 

Meble, lampy i dekoracje do wnętrz Normann Copenhagen zmieniają konwencjonalne myślenie, urzekają formą i wysmakowanymi kolorami. Firma z uwagą śledzi wschodzące trendy i zawsze oferuje produkty dopasowane do obecnej mody. Dzięki temu produkty Normann Copenhagen co rok otrzymują nagrody w prestiżowych konkursach -  za design, innowacje, wzornictwo i oryginalność. 

Sklep Czerwona Maszyna współpracuje z Normann Copenhagen od 2006 roku.W naszej ofercie znajdują się meble, lampy i akcesoria a także części eksploatacyjne i zamienne Normann Copenhagen, takie jak żarówki, czy zapasowe klosze do lamp Amp.

Projektant

Rasmus Gottliebsen to młody projektant pochodzący z Danii. Ukończył studia artystyczne. Pracował również w przemyśle reklamowym. Współpracuje ze znaną skandynawską marką Normann Copenhagen, dla której powstała jego seria unikatowych zegarów Watch Me. Kolorowe zegary symbolizują emocje, których doświadcza człowiek w swoim życiu i pokazują różne „odcienie” czasu. Produkty stworzone przez Rasmusa Gottliebsena odzwierciedlają jego filozofię i nawiązują do jego doświadczeń. Jak sam przyznaje, pragnie tworzyć przedmioty, które zostaną przez ludzi zapamiętane i obok których nie będą mogli przejść obojętnie.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię