Zegarek Alessi Dressed pomarańczowy

AL27020 Alessi Alessi
796.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
AL27020
Wymiary
Ø koperty 4 cm
Materiały
Stal szlachetna, skóra

Opis produktu

Nowoczesny projekt w pięknym wydaniu! Elegancki damski zegarek z pomarańczowym paskiem wykonanym z naturalnej skóry: doskonale otula nadgarstek i sprawia, że nosi się go naprawdę przyjemnie. W połączeniu z idealnie skontrastowaną z paskiem kopertą ze stali szlachetnej i nieco jaśniejszą tarczą zegarka prezentuje się po prostu doskonale. Plus czarne wskazówki: godzinowa z pięknym ornamentem, oraz gładka minutowa i sekundowa. Ciekawym akcentem jest tu również punktowe oznaczenie godzin, które aktualny czas pozwala sprawdzać intuicyjnie, bez cyfr.
Wytrzymałość na zanurzenie: do 5 atmosfer.
Produkty marki Alessi pochodzące prosto z „Fabryki Włoskiego Designu” wyróżniają się niezwykłą formą, którą nadają im znani na całym świecie projektanci. To łączenie wysokich wymagań produkcyjnych z nowymi materiałami i niepowtarzalną estetyką wyglądu.

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Projektant

Marcel Wanders – projektant i dekorator wnętrz, który stał się znany na arenie międzynarodowej dzięki kultowemu krzesłu „Knotted Chair”. Jego projekty balansują na granicy sztuki i designu – są bardzo plastyczne, dynamiczne i efektowne. W 1995 r. otworzył własne studio projektowe w Amsterdamie. Jest jednym z założycieli i dyrektorem artystycznym marki Moooi. Wanders zajmuje się także projektowaniem luksusowych kolekcji limitowanych oraz dekorowaniem prywatnych rezydencji w Amsterdamie, Dżakarcie i na Majorce. Jego prace silnie oddziałują na emocje – bawią, zaskakują, a przede wszystkim inspirują.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię