Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Zegarek Alessi Tanto X Cambiare 2

Zegarek Alessi Tanto X Cambiare 2
Zegarek Alessi Tanto X Cambiare 2 Zegarek Alessi Tanto X Cambiare 2
x zamknij

Zegarek Alessi Tanto X Cambiare 2

alessi
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie.
Został wycofany.
Ø koperty: 4 cm
Stal szlachetna, szkło mineralne, skóra
alessi-AL18001
 
Wspaniały zegarek na rękę: w ultranowoczesnym wydaniu, które łączy stal szlachetną (obwódka koperty), szkło mineralne wytrzymujące zanurzenie do 3 atmosfer oraz brązowy, skórzany pasek z charakterystycznymi przeszyciami. Dodatkową ozdobą zegarka jest oznaczenie godzin bez pomocy cyfr – tu są wyłącznie kreski wyznaczające poszczególne godziny i czerwona, wyrazista wskazówka. Minimalizm we współczesnym wydaniu!
Japoński mechanizm kwarcowy Seiko – gwarancja niezawodnego działania.
Produkty marki Alessi pochodzące prosto z „Fabryki Włoskiego Designu” wyróżniają się niezwykłą formą, którą nadają im znani na całym świecie projektanci. To łączenie wysokich wymagań produkcyjnych z nowymi materiałami i niepowtarzalną estetyką wyglądu.

Inne z kolekcji Alessi Tanto X Cambiare

Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.