Zegarek Lexon E8, chrom

LM88SW Lexon Design Lexon Design
299.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
LM88SW
Wymiary
4 x 3 cm
Materiały
Aluminium

Opis produktu

Lexon E8 to doskonały gadżet, który zwraca uwagę. Ten niecodzienny zegarek pokazuje godzinę za pomocą kwadratów. Tradycyjna tarcza została zastąpiona wyświetlaczem LCD z czterema kolumnami w których wyświetlają się małe kwadraty. Ilość figur w pierwszych dwóch kolumnach informuje o godzinie, natomiast w dwóch kolejnych o minutach. Zegarek posiada dodatkowe funkcje – ma wbudowany budzik oraz kalendarz. Zegarek jest wodoodporny. Dobry na prezent dla miłośnika designu lub fana niecodziennych rozwiązań.

Zegarek E8 ze względu na swój wygląd często jest mylony - to nie jest zegarek binarny. Dziękujemy użytkownikowi o pseudonimie "PS" za zwrócenie uwagi.
Kolor produktu może nieznacznie różnić się od koloru przedstawionego na zdjęciu.

Marka

Francuska marka Lexon od 1991 roku podsuwa swoim fanom przedmioty codziennego użytku, opracowane i współtworzone przez utalentowanych projektantów na świecie. Eksperymentując z innowacyjnymi materiałami Lexon łączy swobodę tradycyjnego rzemiosła z wydajnością przemysłowej produkcji. Od 1991 roku produkty Lexon otrzymały 152 nagrody z dziedziny design’u - jury konkursów docenia najczęściej ich innowacyjność, funkcjonalność i wysmakowaną kolorystykę.

W sklepie Czerwona Maszyna najciekawsze produkty Lexon znajdą Państwo w dziale Akcesoria biurowe, Budziki, Radio i głośniki, Wizytowniki, oraz Plecaki i torby podróżne.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
00 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię