Zegarek na biurko LEFF Amsterdam Brick 24h czarny

LT15101 LEFF Amsterdam LEFF Amsterdam
1299.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
LT15101
Wymiary
36 x 15,7 x 12,8 cm
Materiały
Stal szlachetna

Opis produktu

Oryginalność i minimalizm w jednym! Stalowy zegar na biurko – z czarnym cyferblatem, na którym wyraźnie odbijają się białe cyfry wyznaczające godzinę (klapkowy system zmiany znaków). To doskonałe połączenie klasyki z oryginalnością wykonania, precyzyjnym mechanizmem i materiałami najwyższej jakości.
Unikalna forma, piękne kształty i detale dopracowane w każdym calu – to po prostu zegar zaprojektowany z pasją!
W komplecie: baterie 2 x D, niezbędne mocowania na standardowe kołeczki (zegar można też zawiesić na ścianie!), szmatka do czyszczenia i karta gwarancyjna

Zegary holenderskiej marki LEFF Amsterdam łączy myśl przewodnia „less of the same, more of the difference”! Mniej powtarzania tego samego, więcej różnorodności!

Marka

Marka LEFF Amsterdam oferuje nowoczesne, absolutnie designerskie zegary w wersjach Premium: wyróżniające się unikalną formą, o którą dbają światowej klasy projektanci, wysoką jakością wykonania i drobiazgowym dopracowaniem każdego detalu. LEFF Amsterdam czerpiąc inspiracje z wolności i piękna, jakie drzemie w aurze Amsterdamu, tworzy zegary minimalistyczne, i zarazem niesamowite w swej prostocie i holenderskiej funkcjonalności. Każdy zegar łączy pomarańczowa kropka (orange dot), i myśl przewodnia „less of the same, more of the difference”!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię