Zegarek na rękę Lexon Spring Alu Chrono biały

LM123AA Lexon Design Lexon Design
499.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
LM123AA
Wymiary
Ø 4,1 cm
Materiały
Aluminium nylon

Opis produktu

Ultranowoczesny, kwarcowy zegarek analogowy na rękę – doskonale połączenie aluminiowej koperty, tarczy i wytrzymałego paska ze specjalnego nylonu. Uwagę zwracają ostre, ciemne wskazówki i kreskowe oznaczenie godzin, które pozwala na intuicyjne sprawdzanie aktualnego czasu. Z boku praktyczne pokrętełka do ustawiania zegarka.
Odporność na wodę do 5 atmosfer. Mechanizm Seiko.
Bateria: 1 x SR920SW (załączona).
Kolor produktu może nieznacznie różnić się od koloru przedstawionego na zdjęciu.
Produkty francuskiej marki Lexon są opracowywane i współtworzone przez najbardziej znanych projektantów na świecie. Wyróżnia je oryginalny wygląd, niepowtarzalny design oraz ponadprzeciętna jakość wykonania.

Kolekcja: Lexon Spring

Zobacz kolekcję

Marka

Francuska marka Lexon od 1991 roku podsuwa swoim fanom przedmioty codziennego użytku, opracowane i współtworzone przez utalentowanych projektantów na świecie. Eksperymentując z innowacyjnymi materiałami Lexon łączy swobodę tradycyjnego rzemiosła z wydajnością przemysłowej produkcji. Od 1991 roku produkty Lexon otrzymały 152 nagrody z dziedziny design’u - jury konkursów docenia najczęściej ich innowacyjność, funkcjonalność i wysmakowaną kolorystykę.

W sklepie Czerwona Maszyna najciekawsze produkty Lexon znajdą Państwo w dziale Akcesoria biurowe, Budziki, Radio i głośniki, Wizytowniki, oraz Plecaki i torby podróżne.

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię