Zegarek na rękę Lexon Spring Alu Chrono biały

LM123AA Lexon Design Lexon Design
499.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
LM123AA
Wymiary
Ø 4,1 cm
Materiały
Aluminium nylon

Opis produktu

Ultranowoczesny, kwarcowy zegarek analogowy na rękę – doskonale połączenie aluminiowej koperty, tarczy i wytrzymałego paska ze specjalnego nylonu. Uwagę zwracają ostre, ciemne wskazówki i kreskowe oznaczenie godzin, które pozwala na intuicyjne sprawdzanie aktualnego czasu. Z boku praktyczne pokrętełka do ustawiania zegarka.
Odporność na wodę do 5 atmosfer. Mechanizm Seiko.
Bateria: 1 x SR920SW (załączona).
Kolor produktu może nieznacznie różnić się od koloru przedstawionego na zdjęciu.
Produkty francuskiej marki Lexon są opracowywane i współtworzone przez najbardziej znanych projektantów na świecie. Wyróżnia je oryginalny wygląd, niepowtarzalny design oraz ponadprzeciętna jakość wykonania.

Marka

Francuska marka Lexon od 1991 roku podsuwa swoim fanom przedmioty codziennego użytku, opracowane i współtworzone przez utalentowanych projektantów na świecie. Eksperymentując z innowacyjnymi materiałami Lexon łączy swobodę tradycyjnego rzemiosła z wydajnością przemysłowej produkcji. Od 1991 roku produkty Lexon otrzymały 152 nagrody z dziedziny design’u - jury konkursów docenia najczęściej ich innowacyjność, funkcjonalność i wysmakowaną kolorystykę.

W sklepie Czerwona Maszyna najciekawsze produkty Lexon znajdą Państwo w dziale Akcesoria biurowe, Budziki, Radio i głośniki, Wizytowniki, oraz Plecaki i torby podróżne.

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię