Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Zegary ścienne Lexon Side Ø 26 cm

Zegary ścienne Lexon Side Ø 26 cm
Zegary ścienne Lexon Side Ø 26 cm Zegary ścienne Lexon Side Ø 26 cm Zegary ścienne Lexon Side Ø 26 cm Zegary ścienne Lexon Side Ø 26 cm
x zamknij

Zegary ścienne Lexon Side Ø 26 cm

lexon
Lexon Side
Ø 26,3 x 3,6 cm
Tworzywo sztuczne
 
Designerskie zegary ścienne – z kolorowymi cyferblatami, które pozwalają na szybkie odczytanie aktualnej godziny nawet pomimo braku cyfrowego oznaczeni! Wskazówki świetnie obijają się na tle zegara i sprawiają, że godzinę widzi się naprawdę wyraźnie. Dół zegarów nieco spłaszczono – to umożliwia również ustawienie ich na stole.
Na baterie 1 x AA (dołączona). Całość wykończona gumowym tworzywem ABS
Francuska marka Lexon od 1991 roku podsuwa swoim fanom niezwykłe przedmioty codziennego użytku, opracowane i współtworzone przez najbardziej znanych projektantów na świecie.
Znak rozpoznawczy: niepowtarzalny design + wysoka funkcjonalność i jakość wykonania.

Wybierz z listy interesujące przedmioty. Wpisz liczbę sztuk by dodać przedmioty do torby.

Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.