Zestaw 16 akcesoriów do grillowania Küchenprofi BBQ Arizona

1069682816 Küchenprofi Küchenprofi
299.90 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Creative Products Hanna Zasada (operator sklepu Czerwona Maszyna) z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
1069682816
Wymiary
Długość akcesoriów: 40-43 cm
Materiały
Stal nierdzewna, aluminium

Opis produktu

Zestaw 16 akcesoriów do grillowania Küchenprofi BBQ Arizona przyda Ci się podczas barbecue, czy to z rodziną, czy z przyjaciółmi.

W skład zestawu wchodzą:

  • 6 szpikulców do szaszłyków,
  • 6 widelczyków do kolb kukurydzy,
  • 1 łopatka,
  • 1 widelec,
  • 1 szczypce,
  • 1 szczotka do czyszczenia rusztu.

Rączka każdego elementu została zakończona uchwytem, dzięki któremu można odwieszać sztućce na hakach.

Zestaw jest umieszczony w eleganckiej skrzynce z rączką, która nie zajmuje wiele miejsca i ułatwia transportowanie, np. podczas wakacji lub wyjazdu do przyjaciół.

Marka

Marka Küchenprofi to od 1923 r. kwintesencja niemieckiej jakości i solidności w produkcji trwałych akcesoriów gospodarstwa domowego. Produkty Küchenprofi wykonuje się z wysokiej jakości stali szlachetnej, porcelany oraz tworzyw, które nadają im piękny wygląd doskonale współgrający z codzienną funkcjonalnością. Zarówno drobne akcesoria kuchenne jak i specjalistyczne produkty stworzone dla szefów kuchni zostały starannie wykończone i będą służyć w kuchniach przez lata.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię