Zestaw 2 miarek-dzbanków Joseph Joseph Align

40109 Joseph Joseph Joseph Joseph
109.00 PLN
109,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
40109
Wymiary
Wysokość 11 cm
Szerokość 17,5 cm
Głębokość 24 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne
Ograniczenia

Opis produktu

Zestaw 2 miarek-dzbanków Joseph Joseph pozwoli perfekcyjnie odmierzyć każdy składnik do ciasta.

Projekt zbudowany jest z dwóch dzbanków. Większy ma pojemność 1l i sprawdzi się w przypadku większej ilości produktu. Wyposażono go w wygodną i stabilną rączkę, by bez problemu przenosić miarkę wraz z zawartością. Mniejszy posiada pojemność 50 ml, będzie zatem wspaniale nadawał się do płynów, które dodaje się w bardzo ograniczonej i precyzyjnej ilości. 

Projekt został stworzony z myślą łatwego przechowywania- małą miarkę można umieścić w większej. Dwuczęściowa forma produktu umożliwia przygotowywanie  dwóch produktów jednocześnie. Niekiedy kolejność dodawania materiałów w przepisie zmusza do mycia miarki jeszcze w trakcie formowania masy- z zestawem Joseph Joseph ten uciążliwy kłopot zniknie.

Cechy charakterystyczne:

  • Dwuczęściowa forma umożliwia odmierzanie ilości dwóch produktów jednocześnie
  • Łatwe przechowywanie- małą miarkę m

Marka

Angielska firma - JOSEPH JOSEPH™ - została założona przez projektantów- braci bliźniaków - Antony i Richard’a Joseph’ów i koncentruje się na wytwarzaniu przełomowych, innowacyjnych artykułów gospodarstwa domowego. W ofercie Joseph Joseph początkowo znajdowały się tylko akcesoria kuchenne, z czasem jednak poszerzono asortyment o funkcjonalne rozwiązania do przechowywania i estetyczne akcesoria łazienkowe. Bracia mówią: „Innowacje są sercem wszystkiego co dzieje się w Joseph Joseph. Dlatego stawiamy sobie cel - zidentyfikowanie problemów życia codziennego i zlikwidowanie ich poprzez umiejętne zaprojektowanie przedmiotu”

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię