Zestaw 2 młynków drewnianych Crush Grind Stockholm 11cm, dąb

070270-2002-2PC Crush Grind Crush Grind
389.00 PLN
389,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
070270-2002-2PC
Wymiary

Wysokość: 11 cm
Średnica: 5,2 cm

Materiały
drewno dębowe
Ograniczenia

Opis produktu

Zestaw 2 młynków drewnianych Crush Grind Stockholm 11cm, dąb to niewielki komplet idealny do kuchni czy ustawienia na stole, gdy przyjdą goście. Zestaw 2 młynków drewnianych Crush Grind Stockholm 11cm, dąb został przygotowany w zgodzie ze skandynawskim designem. Wyróżnia się kształtem i niedużym rozmiarem.

Zestaw 2 młynków drewnianych Crush Grind Stockholm 11cm, dąb został wykonany z użyciem wysokiej jakości materiału. Młynek CrushGrind®, który znajduje się wewnątrz, to opatentowany, trwały mechanizm do mielenia. Z kolei obudowa z drewna dębowego jest odporna na uszkodzenia i modnie się prezentuje.

Zestaw 2 młynków drewnianych Crush Grind Stockholm 11cm, dąb pasuje do skandynawskich aranżacji. Na górze każdego młynka znajdują się wskaźniki – S lub P. Możesz je dowolnie zmieniać, sypiąc pieprz i sól do wybranego młynka.

Marka

Crush Grind to duńska marka założona w 1994r. przez Ken’a Muff Lassen, który pasjonował się projektowaniem wysokiej jakości produktów gospodarstwa domowego i duńskimi konstrukcjami. Jej główną podstawą jest nieustanne dążenie do doskonałego połączenia duńskiej formy i funkcjonalności. Pierwszym produktem stworzonym przez Ken’a Muff Lassen był młynek do pieprzu z ceramicznym mechanizmem, który został opracowany w oparciu o zasadę działania starego moździerza.

Dziś Crush Grind słynie z produkcji młynków, a firmę prowadzi drugie pokolenie rodziny. W ich asortymencie znajdziemy młynki z ceramicznym mechanizmem do przypraw, suszonych ziół, a także kawy. Ich oferta jest funkcjonalna, kolorowa i z pewnością dla każdego!

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię