Zestaw 3 notesów Lamy A6 w miękkiej oprawie, grey

VT4034283 Lamy Lamy
47.00 PLN
47,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 6 tygodni. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
VT4034283
Wymiary
A6

Opis produktu

Zestaw 3 notesów Lamy A6 w miękkiej oprawie w szarej oprawie przyda się w pracy, na uczelni lub w domu – wszędzie tam, gdzie warto mieć pod ręką coś do prowadzenia odręcznych notatek. Każdy notes ma 64 kartki. Papier o gramaturze 90 g/m2 sprawia, że atrament nie przebija na drugą stronę. Kartki w delikatnym, ciepłym odcieniu chamois dają dużą swobodę notowania.


Zestaw 3 notesów Lamy A6 w miękkiej oprawie powstał przy użyciu papieru pozyskanego z certyfikowanych, odpowiedzialnie zarządzanych lasów. Prosta uniwersalna forma notatników sprawia, że są one bardzo uniwersalne – odpowiednie zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.

Marka

Lamy, czyli luksus pisania.

Znana z produkcji najwyższej jakości przyborów piśmienniczych opatrzonych najlepszą jakością materiałów i szeroką gamą kolorystyczną.
Polerowana na błysk stalówka w rozmiarach EF, F, A, LH oraz M oraz to znak rozpoznawczy marki Lamy.

Założona w 1930 r. w Hiedelbergu przez C. Josefa Lamy, idzie z duchem czasu i aktualnie w swojej ofercie posiada wiele ciekawych i nowoczesnych produktów piśmienniczych, dzięki którym pisanie staje się niezwykłą przyjemnością.

Asortyment marki jest odpowiedni zarówno dla małych, początkujących pisarzy, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z piórem. Oraz dla koneserów pięknego stylu pisma, którzy chcą poszerzać swoje umiejętności przy pomocy najlepszych instrumentów piśmienniczych.

Niecodzienna forma, efektowne kolory i zastosowanie najwyższej klasy materiałów sprawiają, że produkty Lamy są eleganckie, trwałe i ponadczasowe.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię