Zestaw 3 noży Tojiro DP3

DP-GIFTSET-A Tojiro Tojiro
1359.00 PLN
1 359,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
DP-GIFTSET-A
Wymiary
Nóż do obierania: długość 9 cm, nóż uniwersalny: długość 15 cm, nóż szefa: długość 24 cm
Materiały
Stal, drewno

Opis produktu

Zestaw 3 profesjonalnych noży japońskiej marki Tojiro, która specjalizuje się w produkcji niezwykle ostrych noży kuchennych. W komplecie: nóż do obierania warzyw i owoców, nóż uniwersalny i nóż do zadań specjalnych – sprzęt dla wymagającego szefa kuchni. Całość zapakowana w eleganckie, drewniane pudełko w kolorze czarnym.
Opatentowana w Japonii metoda skuwania stali o różnej zawartości węgla („DP”) stawia te noże w światowej czołówce ostrości. DP3 – trzywarstwowa stal szlachetna wysokiej jakości, twardość ostrza: 60+/-1 HRC, i ergonomiczna rękojeść „ECO Wood” będąca połączeniem profilowanego drewna pochodzącego z recyklingu i wstrzykiwanej pod ciśnieniem żywicy. Rączka jest niezwykle wytrzymała i odporna na zmiany temperatur.
Kryształ tradycyjnej, japońskiej technologii.

Marka

Japońska marka Tojiro specjalizuje się w produkcji niezwykle ostrych noży kuchennych, których doskonałość wynika z wiedzy i doświadczenia przekazywanego z pokolenia na pokolenie. Nieustające poszukiwanie ostrza perfekcyjnego sprawia, że noże Tojiro znane są dziś i cenione przez największe sławy kulinarnego świata. Opatentowana w Japonii metoda skuwania stali o różnej zawartości węgla („DP”) stawia te noże w światowej czołówce jakości i ostrości. Kryształ tradycyjnej, japońskiej technologii.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię