Zestaw 3 świeczników Raeder, motyw zimowy

C89957 Raeder Raeder
119.00 PLN
119,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
C89957
Wymiary
Ø 7, 7, 6,5 cm
Wysokości 11, 9, 7 cm
Materiały
Porcelana

Opis produktu

Zestaw 3 świeczników z zimowymi wzorami Raeder, dzięki niezwykłym ażurowym wycięciom stworzy na Twojej ścianie klimatyczne cienie.

Zestaw świeczników Raeder to unikalna kompozycja trzech zimowych wzorów: gwiazd stworzonych z kropek, uproszczonych niewielkich gwiazdek i śnieżynek oraz gałęzie z ptakami na tle gwiazd i płatków śniegu. Dekoracje różnią się między sobą wysokościami - 11, 9 i 7 cm i średnicami - 7,7 i 6,5 cm.

Ażurowe świeczniki zostały wykonane ręcznie z porcelany o matowym wykończeniu. Dzięki różnorodności w wymiarach i wzorach używane jednocześnie stworzą niepowtarzalny efekt na ścianach pomieszczeń.

Zestaw świeczników Raeder sprawdzi się jako prezent dla każdego wielbiciela oryginalnych dekoracji, które swoim urokiem ocieplą nawet najchłodniejsze wieczory.

Cechy produktu:

  • każdy ze świeczników w zestawie posiada inny wzór
  • ręczne wykonanie
  • wysokiej jakości porcelana z matowym wykończeniem

Marka

Raeder to niemiecka marka, założona w 1968 roku przez Hartmunda Raedera. Początki marki to ręczna produkcja przedmiotów codzinnego użytku w limitowanej edycji, która spotkała się z pozytywnym odbiorem. Raeder stał się liderem akcesoriów domowych i upominkowych. Zespół projektowy marki tworzy obecnie grupa 6 projektantów i grafików, którzy zajmują się produktami od pierwszego pomysłu do opakowania i innych elementów promocji.

Celem marki jest inspirowanie i dzielenie się radością. Produkty wytwarzane tradycyjnymi technikami, w lokalnych fabrykach z regionalnych materiałów są s przedawane na całym świecie. Porcelanowe zastawy i oryginalne formy akcesoriów domowych wprowadzają harmonijmą atmosferę.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię