Zestaw 4 desek i 4 noży Joseph Joseph Index

60096 Joseph Joseph Joseph Joseph
455.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Creative Products Hanna Zasada (operator sklepu Czerwona Maszyna) z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
60096
Wymiary
Stojak: 33,5 x 20,5 x 11 cm
pojedyńcza deska: 29,8 x 19,2 cm.
Materiały
Polipropylen, stal nierdzewna.
Zastosowanie

Opis produktu

Zestaw 4 desek i 4 noży w stojaku Joseph Joseph Index to fenomenalne rozwiązanie dla Twojej kuchni!

Każda z desek przeznaczona jest do innego typu produktów (mięso, warzywa, ryby, jedzenie gotowanie) – przez to posiada osobny kolor, index i kształt. Deska zielona ma podwyższone brzegi, czerwona rowkowane krawędzie, niebieska posiada wypustki a biała rowkowaną powierzchnię. Każdą wyposażono w antypoślizgowe nóżki, i wszystkie dostosowane są do wszelkiego rodzaju noży.Wszystkie deski można myć w zmywarce.
Noże specjalnie oznaczono różnymi kolorami w celu łatwego rozróżniania. Mamy w zestawie : nóż szefa kuchni, nóż uniwersalny, nóż do warzyw, nóż do ryb. Ich ostrza wykonano ze ze stali nierdzewnej zaś uchwyty z tworzywa sztucznego.
Noże należy myć ręcznie i wycierać do sucha.
Narzędzia umieszczono na praktycznym stojaku (w celu czyszczenia wystarczy przecierać go wilgotną ściereczką).

Marka

Angielska firma - JOSEPH JOSEPH™ - została założona przez projektantów- braci bliźniaków - Antony i Richard’a Joseph’ów i koncentruje się na wytwarzaniu przełomowych, innowacyjnych artykułów gospodarstwa domowego. W ofercie Joseph Joseph początkowo znajdowały się tylko akcesoria kuchenne, z czasem jednak poszerzono asortyment o funkcjonalne rozwiązania do przechowywania i estetyczne akcesoria łazienkowe. Bracia mówią: „Innowacje są sercem wszystkiego co dzieje się w Joseph Joseph. Dlatego stawiamy sobie cel - zidentyfikowanie problemów życia codziennego i zlikwidowanie ich poprzez umiejętne zaprojektowanie przedmiotu”

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię