Zestaw 4 desek Joseph Joseph Index Regular, grafitowy

60132 Joseph Joseph
299
299,00 zł
Dostawa +14,90 zł
Wysyłka: 1-2 dni robocze
Odbierz w salonie w Krakowie: w tym samym terminie
Zamów przez tel. 12 312 4000 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
60132
Wymiary
Stojak 30,5 x 23,3 x 8,3 cm
pojedyncza deska 30 x 20 cm
Materiały
Polipropylen
Zastosowanie

Opis produktu

Kultowy produkt marki Joseph Joseph w nowej, odświeżonej odsłonie! Każda deska przeznaczona jest do krojenia innych składników, o czym przypominają różne kolory oraz specjalne zakładki (indeksy). Takie rozwiązanie pozwala na higieniczne przygotowanie jedzenia, a dodatkowo zapobiega mieszaniu się smaków i zapachów poszczególnych produktów. Wszystkie deski zostały umieszczone poziomo w eleganckim stojaku, który pięknie prezentuje się...
Kultowy produkt marki Joseph Joseph w nowej, odświeżonej odsłonie! Każda deska przeznaczona jest do krojenia innych składników, o czym przypominają różne kolory oraz specjalne zakładki (indeksy). Takie rozwiązanie pozwala na higieniczne przygotowanie jedzenia, a dodatkowo zapobiega mieszaniu się smaków i zapachów poszczególnych produktów. Wszystkie deski zostały umieszczone poziomo w eleganckim stojaku, który pięknie prezentuje się na kuchennym blacie. Każda z nich jest wyposażona w antypoślizgowe stopki oraz pochyłe krawędzie, zapobiegające wylewaniu się nagromadzonego soku. Deski zostały wykonane z polipropylenu, wolnego od szkodliwych związków BPA, a ich powierzchnia jest przyjazna ostrzom noży.

W zestawie:
  • deska do warzyw (zielona)
  • deska do ryb (niebieska)
  • deska do gotowanych produktów (biała)
  • deska do surowego mięsa (czerwona)
  • stojak z antypoślizgową podstawą

  • Deski można myć w zmywarce. Stojak należy przecierać wilgotną ściereczką.

Marka

Angielska firma - JOSEPH JOSEPH™ - została założona przez dwóch braci - Antony i Richard’a Joseph'ów. Są przedstawicielami trzeciego pokolenia rodziny, która zajmuje się projektowaniem sztuki użytkowej. Przedmioty marki Joseph Joseph łączą dobrze przemyślaną funkcjonalność z nowoczesną formą - są innowacyjne i charyzmatyczne. Tutaj prezentujemy zmyślne akcesoria kuchenne, pojemniki na pieczywo, misy do sałat, deski do krojenia, tarki i inne.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię