Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Zestaw 4 desek Joseph Joseph Index Regular, grafitowy

Zestaw 4 desek Joseph Joseph Index Regular, grafitowy
Zestaw 4 desek Joseph Joseph Index Regular, grafitowy Zestaw 4 desek Joseph Joseph Index Regular, grafitowy Zestaw 4 desek Joseph Joseph Index Regular, grafitowy Zestaw 4 desek Joseph Joseph Index Regular, grafitowy
x zamknij

Zestaw 4 desek Joseph Joseph Index Regular, grafitowy

Joseph Joseph
299.00 zł
Sprawdź koszt
dostawy
Wysyłka 1-2 dni roboczych / Jest w magazynie
Stojak 30,5 x 23,3 x 8,3 cm
pojedyncza deska 30 x 20 cm
Polipropylen
60132
 
Kultowy produkt marki Joseph Joseph w nowej, odświeżonej odsłonie! Każda deska przeznaczona jest do krojenia innych składników, o czym przypominają różne kolory oraz specjalne zakładki (indeksy). Takie rozwiązanie pozwala na higieniczne przygotowanie jedzenia, a dodatkowo zapobiega mieszaniu się smaków i zapachów poszczególnych produktów. Wszystkie deski zostały umieszczone poziomo w eleganckim stojaku, który pięknie prezentuje się na kuchennym blacie. Każda z nich jest wyposażona w antypoślizgowe stopki oraz pochyłe krawędzie, zapobiegające wylewaniu się nagromadzonego soku. Deski zostały wykonane z polipropylenu, wolnego od szkodliwych związków BPA, a ich powierzchnia jest przyjazna ostrzom noży.

W zestawie:
 • deska do warzyw (zielona)
 • deska do ryb (niebieska)
 • deska do gotowanych produktów (biała)
 • deska do surowego mięsa (czerwona)
 • stojak z antypoślizgową podstawą

 • Deski można myć w zmywarce. Stojak należy przecierać wilgotną ściereczką.
  Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
  W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
  Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
  Oferta dnia
  Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
  Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.