Zestaw 5 narzędzi na stojaku Joseph Joseph Nest™ 6el.,sky

10526 Joseph Joseph Joseph Joseph
225.00 PLN
225,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
10526
Wymiary
10,5 x 11 x 33,5 cm
Materiały
polipropylen, nylon, silikon
Zastosowanie

Opis produktu

Zestaw 5 narzędzi na stojaku Joseph Joseph Nest™ 6el. Sky to limitowana edycja kolorystyczna popularnych produktów Joseph Joseph. Zestaw składa się z chochelki, łyżki do mieszania, łyżki cedzakowej, łyżki do spaghetti oraz łopatki perforowanej. Narzędzia są osadzone na magnetycznym stojaku.


Zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, w tym nylonu, silikonu i polipropylenu. Akcesoria są więc odpowiednie do garnków i patelni o delikatnych powierzchniach. Nie rysują. Wykazują wysoką odporność na temperatury.


Zestaw 5 narzędzi na stojaku Joseph Joseph Nest™ 6el. Sky posiada różne odcienie pięknego, niebieskiego koloru. Dzięki tym akcesoriom, gotowanie stanie się przyjemne i komfortowe. Możesz myć je w zmywarce.

Marka

Angielska firma - JOSEPH JOSEPH™ - została założona przez projektantów- braci bliźniaków - Antony i Richard’a Joseph’ów i koncentruje się na wytwarzaniu przełomowych, innowacyjnych artykułów gospodarstwa domowego. W ofercie Joseph Joseph początkowo znajdowały się tylko akcesoria kuchenne, z czasem jednak poszerzono asortyment o funkcjonalne rozwiązania do przechowywania i estetyczne akcesoria łazienkowe. Bracia mówią: „Innowacje są sercem wszystkiego co dzieje się w Joseph Joseph. Dlatego stawiamy sobie cel - zidentyfikowanie problemów życia codziennego i zlikwidowanie ich poprzez umiejętne zaprojektowanie przedmiotu”

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię