Zestaw 5 noży w bloku Global GKB, czerwony

GKB52CR-SET5 Global Global
2299.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Creative Products Hanna Zasada (operator sklepu Czerwona Maszyna) z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
GKB52CR-SET5
Materiały
Noże: stal szlachetna Cromova 18 (18% chromu)
blok: stal szlachetna

Opis produktu

Zestaw profesjonalnych noży, które zostały umieszczone w eleganckim bloku w kształcie żaglowca. Stojak to dobry sposób na estetyczne oraz bezpieczne przechowywanie ostrych narzędzi kuchennych. Wszechstronny zestaw docenią profesjonalni kucharze oraz osoby, które pasjonują się gotowaniem, ponieważ w komplecie jest aż pięć noży, które mają różne zastosowania. Blok został w ciekawy sposób wyprofilowany oraz urozmaicony kropkowanym zdobieniem, które pięknie komponuje się z uchwytami noży. Dodatkowo jest umieszczony na solidnej, antypoślizgowej podstawie, którą można szybko rozmontować, aby wyczyścić otwory. Takie rozwiązanie zapobiegnie odkładaniu się okruszków oraz resztek jedzenia. Stojak ma dziesięć otworów, dzięki czemu komplet można uzupełnić dodatkowymi nożami. Wygospodarowano miejsce również na pręt ostrzący albo nożyczki, które będą doskonałym uzupełnieniem całego kompletu.

W zestawie:

  • nóż szefa kuchni 20 cm (G-2)
  • nóż do pieczywa 22 cm (G-9)
  • nóż szefa kuchni 13 cm (GS-3)
  • nóż do wykrawania elastyczny 16 cm (G-21)
  • nóż do obierania 9 cm (GS-38)
  • blok ze stali nierdzewnej z 10 otworami

    Noże od marki Global zostały zaprojektowane w 1985 roku przez Komina Yamadę, który zadbał o ich niepowtarzalny design oraz piękne wykończenie. Narzędzia charakteryzują się lekkością, doskonałym wyważeniem oraz bardzo ostrą powierzchnią tnącą, która zapewnia maksymalną precyzję cięcia. Noże zostały wyróżnione w wielu konkursach i do dziś cieszą się ogromną popularnością wśród profesjonalnych szefów kuchni oraz pasjonatów gotowania.

Marka

Global to japońska marka zajmująca się produkcją wyjątkowo ostrych i trwałych noży kuchennych. Tradycja ich produkcji sięga 1954 r. i jest kontynuacją wielowiekowej filozofii wytwarzania noży tak doskonałych, jak słynne, samurajskie miecze. Noże Global są wykonane z wysokowęglowej stali nierdzewnej Cromova 18, (18% stali, molibden i wanad). W procesie produkcyjnym materiał najpierw podgrzewa się do temperatury 1000 stopni, a następnie poddaje obróbce podzerowej - schładza do temperatury -80 i ponownie podgrzewa dzięki czemu uzyskuje on twardość na poziomie 56-58 w skali C Rockwella. Noże tak wykonane zachowują ostrość o wiele dłużej niż produkty z innych stopów i są wyjątkowo odporne na rdzę, przebarwienia czy korozję. Wypukły szlif głowni noży Global sprawia że ostrze jest mocniejsze, kroi skuteczniej, a krojone produkty łatwo odchodzą od ostrza. Charakterystyczne „kropeczki” - wgłębienia w rękojeści gwarantuje pewny uchwyt i zapobiegają wyślizgnięciu się noża z dłoni.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię