Zestaw 5 pojemników Joseph Joseph CupboardStore™, opal

81113 Joseph Joseph Joseph Joseph
279.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
81113
Wymiary

Wymiary pojemników:

o pojemności 900 ml: 8,5 x 16,7 x 8,2 cm (1 pojemnik: wys. x szer. x gł.)

o pojemności 1,3 l: 12 x 16,7 x 8,2 cm (1 pojemnik: wys. x szer. x gł.)

o pojemności 2 l: 20 x 16,7 x 7,7 cm (wys. x szer. x gł.)<

Materiały
tworzywo sztuczne

Opis produktu

Zestaw 5 pojemników Joseph Joseph CupboardStore™ opal umożliwi komfortowe przechowywanie produktów sypkich w kuchni, w tym kaszy, makaronów, ciecierzycy, fasoli, ryżu i innych. W zestawie znajdziesz trzy pojemniki o pojemności 900 ml, dwa o pojemności 1,3 l oraz jeden – o pojemności 2 l. W ostatnim znajduje się praktyczna miarka.


Pojemniki zostały wykonane z tworzywa sztucznego bez BPA. Posiadają szczelne pokrywki. Nie nadają się do umieszczania w lodówce ani w zmywarce. Są bezpieczne w kontakcie z żywnością sypką, ale nie nadają się do cieczy, wędlin, czy ogórków.


Możliwość ustawienia jednego pudełka na drugim pozwala zaoszczędzić miejsce w kuchni. Pojemniki są odporne na uszkodzenia i solidne.

Marka

Angielska firma - JOSEPH JOSEPH™ - została założona przez projektantów- braci bliźniaków - Antony i Richard’a Joseph’ów i koncentruje się na wytwarzaniu przełomowych, innowacyjnych artykułów gospodarstwa domowego. W ofercie Joseph Joseph początkowo znajdowały się tylko akcesoria kuchenne, z czasem jednak poszerzono asortyment o funkcjonalne rozwiązania do przechowywania i estetyczne akcesoria łazienkowe. Bracia mówią: „Innowacje są sercem wszystkiego co dzieje się w Joseph Joseph. Dlatego stawiamy sobie cel - zidentyfikowanie problemów życia codziennego i zlikwidowanie ich poprzez umiejętne zaprojektowanie przedmiotu”

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię