Zestaw 5 pojemników Joseph Joseph Nest™ Lock, multikolor

81081 Joseph Joseph Joseph Joseph
249.00 PLN
249,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
81081
Wymiary
Wymiary opakowania: 16.9 x 24.5 x 20 cm (wys. x szer. x dł.)
Materiały
tworzywo sztuczne

Opis produktu

Zestaw 5 pojemników Joseph Joseph Nest™ Lock multikolor to świetny sposób na przechowywanie produktów sypkich i płynów, a także na przenoszenie posiłków – do pracy lub w podróż. Komplet składa się z pojemników o pojemnościach: 3 l, 1,85 l, 1,1 l, 540 ml oraz 230 ml.


Każdy pojemnik posiada szczelną pokrywę z klipsowym zamknięciem i uszczelkami. Pojemniki nadają się do lodówki, zamrażarki, a także do kuchenki mikrofalowej. Zestaw jest niezwykle łatwy w przechowywaniu, bowiem pojemniki składają się jeden w drugi. Każdy z nich posiada inny kolor, dzięki czemu możesz przypisać je do różnych grup produktów spożywczych.


Zestaw 5 pojemników Joseph Joseph Nest™ Lock multikolor to praktyczny zestaw, który znajdzie zastosowanie w każdej kuchni!

Marka

Angielska firma - JOSEPH JOSEPH™ - została założona przez projektantów- braci bliźniaków - Antony i Richard’a Joseph’ów i koncentruje się na wytwarzaniu przełomowych, innowacyjnych artykułów gospodarstwa domowego. W ofercie Joseph Joseph początkowo znajdowały się tylko akcesoria kuchenne, z czasem jednak poszerzono asortyment o funkcjonalne rozwiązania do przechowywania i estetyczne akcesoria łazienkowe. Bracia mówią: „Innowacje są sercem wszystkiego co dzieje się w Joseph Joseph. Dlatego stawiamy sobie cel - zidentyfikowanie problemów życia codziennego i zlikwidowanie ich poprzez umiejętne zaprojektowanie przedmiotu”

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię