Zestaw 8 miarek kuchennych Joseph Joseph Nest™, measure

98999 Joseph Joseph Joseph Joseph
85.00 PLN
85,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
98999
Wymiary
Wymiary całości 18 x 9 x 8 cm
Materiały
polipropylen
Zastosowanie

Opis produktu

Zestaw 8 miarek kuchennych Joseph Joseph Nest™ measure to komplet praktycznych miarek o pojemnościach 1,25, 2,5, 5, 15, 60, 85, 125 i 250 ml. Możliwość złożenia miarek w jeden element znacznie ułatwia ich przechowywanie.


Każdy element posiada nieco inny odcień niebieskiego, co ułatwia identyfikację. Miarki zostały wykonane z polipropylenu. Wykazują wysoką odporność na uszkodzenia i długą żywotność. Dzięki nim, odmierzanie określonej ilości płynów – przestanie być problematyczne!


Zestaw 8 miarek kuchennych Joseph Joseph Nest™ measure nadaje się do mycia w zmywarce. To nowoczesne rozwiązanie, które podniesie funkcjonalność w każdej kuchni – Twojej również. Miarki sprawdzą się przy przyrządzaniu wielu, również podstawowych potraw.

Marka

Angielska firma - JOSEPH JOSEPH™ - została założona przez projektantów- braci bliźniaków - Antony i Richard’a Joseph’ów i koncentruje się na wytwarzaniu przełomowych, innowacyjnych artykułów gospodarstwa domowego. W ofercie Joseph Joseph początkowo znajdowały się tylko akcesoria kuchenne, z czasem jednak poszerzono asortyment o funkcjonalne rozwiązania do przechowywania i estetyczne akcesoria łazienkowe. Bracia mówią: „Innowacje są sercem wszystkiego co dzieje się w Joseph Joseph. Dlatego stawiamy sobie cel - zidentyfikowanie problemów życia codziennego i zlikwidowanie ich poprzez umiejętne zaprojektowanie przedmiotu”

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię