Zestaw akcesoriów do wina z korkociągiem ciśnieniowym Vin Bouquet 3 el.

FI 010 SET Vin Bouquet Vin Bouquet
120.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
FI 010 SET
Wymiary
Opakowanie 16 x 24,5 x 5 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne

Opis produktu

Ekskluzywny zestaw akcesoriów do wina od cenionej marki Vin Bouquet. W eleganckim pudełku znajdziemy stylowy i funkcjonalny korkociąg ciśnieniowy, obcinacz do folii oraz korek próżniowy. Korkociąg ciśnieniowy to przydatny gadżet, który pozwala otworzyć wino bez zbędnego wysiłku oraz uchronić się przed niechcianymi wpadkami, takimi jak plama na obrusie albo ubraniu. Wystarczy przebić korek szpikulcem i wpompować powietrze do butelki. Powietrze gromadzi się pod korkiem i wypycha go do góry, a nam nie pozostaje nic innego, jak napełnić kieliszek i rozpocząć degustację. Designerski obcinacz do folii pozwoli na łatwe i szybkie usunięcie folii z szyjki butelki. Korek próżniowy przyda się, aby zachować na dłużej smak i aromat otwartego już wcześniej wina.
Vin Bouquet to młoda, dynamicznie rozwijająca się firma z Hiszpanii, która oferuje przede wszystkim profesjonalne akcesoria do wina, piwa i koktajli. Dzięki ogromnemu doświadczeniu i nowatorskim pomysłom Vin Bouquet podbija kolejne zagraniczne rynki oraz serca i podniebienia koneserów wykwintnych trunków. Produkty hiszpańskiej marki to synonim luksusu i niezawodności, dlatego sprawdzą się jako prezent na uroczystą okazję, albo dla bliskiej nam osoby.

Marka

Hiszpańska marka Vin Bouquet to jeden z wiodących producentów akcesoriów do wina, piwa i koktajli. Produkty Vin Bouquet odznaczają się wysoką jakością wykonania i eleganckim, nowoczesnym designem. Pozwalają na odpowiednie przygotowanie i podanie trunku, tak aby wydobyć i podkreślić wszystkie jego walory.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię