Zestaw barowy Alessi 4 el.

5050SET Alessi Alessi
1012.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
5050SET
Materiały
Stal szlachetna

Opis produktu

Komplet 4 designerskich akcesoriów barowych marki Alessi w pięknej oprawie!
Ten zestaw barowy będzie idealnym prezentem dla wielbicieli kolorowych drinków i koktajli alkoholowych. Komplet zawiera shaker, stalowy kieliszek (miarkę) do alkoholu, większy kubek do przygotowywania koktajli, sitko do odcedzania soku od miąższu owoców, oraz mieszadełko.
Całość w perfekcyjnym wykonaniu z polerowanej na wysoki połysk stali szlachetnej.
Produkty marki Alessi pochodzące prosto z „Fabryki Włoskiego Designu” wyróżniają się niezwykłą formą, którą nadają im znani na całym świecie projektanci. To łączenie wysokich wymagań produkcyjnych z nowymi materiałami i niepowtarzalną estetyką wyglądu.

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Projektant

Ettore Sottsass to jeden z najbardziej znanych i zasłużonych włoskich projektantów i architektów. Tworzył meble, biżuterię, oświetlenie, ceramikę oraz sprzęt biurowy. Zaprojektował kultową, czerwoną maszynę do pisania „Valentine” oraz telefon „Enorme”, który jest prezentowany na stałej ekspozycji MoMa w Nowym Jorku. Jako architekt zaprojektował galerię Mayer-Schwarz, która wyróżnia się pofałdowaną formą oraz nieregularnymi kątami. Do jego prac można zaliczyć także dom Davida M. Kelleya – twórcy pierwszej myszki komputerowej dla marki Apple. Jego dzieła są inspiracją dla kolejnych pokoleń projektantów i architektów. 

Opinie

5,00 średnia ocena klientów
(1) Dodaj opinię 1 0 5 5
5.0
Maciek 02.07.2018
Piękny zestaw, idealny na prezent ;)