Zestaw dla dzieci 7 - el. Auerhahn Ice Bear

75000138 Auerhahn Auerhahn
199.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
75000138
Materiały
Stal szlachetna, porcelana
Zastosowanie

Opis produktu

Pomysłowy zestaw dla niejadka!

Siedmioczęściowy zestaw do jedzenia dla dzieci - z motywem przedstawiającym małego polarnego misia i pingwinka. Zauroczy każdego malucha!

Ten komplet z pewnością wywoła dziecięcy uśmiech i zadowolenie. Na dnie talerzyka ukryta jest postać misia, stojącego na krze i uśmiechającego się do dziecka. Miseczka także zachęca do zjedzenia wlanej mlecznej zupki – na jej wewnętrznej części do dziecka uśmiecha się przesympatyczny pingwin a poczynania niejadka obserwuje umieszczony na zewnętrznej stronie naczynka mały uśmiechnięty miś. Kubeczek oraz sztućce również posiadają naniesiony ten sam motyw graficzny.

Łyżka, widelec, nóż oraz mała łyżeczka przyciągają uwagę opływowymi kształtami – dzięki temu maluch może uczyć się samodzielnie kroić bez narażania się na niebezpieczeństwo.

Zestaw zawiera:

  • sztućce
  • kubek
  • talerzyk
  • miskę

Marka

Akcesoria domowe i kuchenne oferowanej w sklepie Czerwona Maszyna marki Auerhahn to doskonała, stalowa jakość, najwyższe standardy precyzyjnego wykonania i design, który zachwyca swoim projektem. To klasyka, której funkcjonalność pięknie przeplata się z oryginalnym wyglądem. Dzięki pomysłowości wykonania, pięknie wyprofilowanym kształtom i fantazji Auerhahn - kuchnia i jadalnia nabierają nowego, ponadczasowego wymiaru!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię