Zestaw do czekoladowego fondue Cilio 15,5 cm

104417 Cilio Cilio
153.90 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
104417
Wymiary
Wysokość 15,5 cm
Ø 11,8 cm
długość widelczyków 18 cm
Materiały
Porcelana, stal szlachetna, tworzywo sztuczne
Zastosowanie

Opis produktu

Tradycyjny zestaw do przyrządzania czekoladowego fondue Cilio 15,5 cm – tu otrzymywanego od ciepła tealight'a wsuniętego do dolnej części porcelanowego naczynia. W komplecie znajdują się również 4 widelczyki, które ułatwią otaczanie np. owoców czekoladową masą. Zestaw stworzony do postawienia na stole w domu lub na tarasie.
Akcesoria kuchenne marki Cilio to idealna równowaga między jakością, elegancją wykonania i funkcjonalnością produktów. Niemiecka precyzja produkcyjna i doskonały styl!

Marka

Marka Cilio to tradycje i doświadczenie od 1993 roku! Podstawą filozofii niemieckiej firmy Cilio jest połączenie wysokiej jakości materiałów i perfekcyjnej produkcji z optymalną funkcjonalnością proponowanych akcesoriów oraz ich pięknym wykończeniem. Profesjonalne akcesoria do kawy i przypraw Cilio, wyjątkowa porcelana i produkty do serwowania, które powinny się znaleźć na każdym stole!

Cilio to najwyższa jakość akcesoriów kuchennych i nowoczesny design, który doskonale współgra z rosnącymi potrzebami klientów sklepu Czerwona Maszyna. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię