Zestaw do fondue Alessi Mami

SG56/260 B Alessi Alessi
1199.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
SG56/260 B
Wymiary
Ø 23 x 21 cm
Materiały
Stal szlachetna, ceramika
Ograniczenia

Opis produktu

Ekskluzywny zestaw do fondue Alessi Mami: wykonany z odpornej na wysokiej temperatury ceramiki (rondelek), żeliwa (statyw), aluminium (płytka „czuwająca” nad równomiernym rozchodzeniem się ciepła) i z podstawką ze stali szlachetnej. Całość idealnie nadaje się do fondue serowego lub czekoladowego.
Kolekcja Alessi Mami – z charakterystyczną pękatą rączką.
Produkty marki Alessi pochodzące prosto z „Fabryki Włoskiego Designu” wyróżniają się niezwykłą formą, którą nadają im znani na całym świecie projektanci. To łączenie wysokich wymagań produkcyjnych z nowymi materiałami i niepowtarzalną estetyką wyglądu.

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Projektant

Stefano Giovannoni to włoski architekt i projektant przemysłowy, który specjalizuje się w wyrobach z tworzyw sztucznych. Jego prace są bardzo różnorodne – projektuje wnętrza, meble, dodatki do domu, przedmioty codziennego użytku, a także sprzęty i urządzenia. Dzięki swoim wszechstronnym umiejętnościom potrafi stworzyć rozmaitą gamę przedmiotów. Dla marki Alessi zaprojektował zabawne i kolorowe akcesoria kuchenne ze zwierzęcym motywem oraz eleganckie i luksusowe naczynia ze stali. Giovannoni potrafi wyczuć nastroje społeczne, dlatego jego przedmioty zaspokajają gusta nawet najbardziej wymagających klientów.

Opinie

5,00 średnia ocena klientów
(1) Dodaj opinię 1 0 5 5
5.0
majka 15.02.2018
Bardzo dobry zestaw do fonude. Rondelek długo utrzymuje odpowiednią temperaturę. Całość wygląda elegancko, świetna jakość wykonania.