Zestaw do gotowania na parze Joseph Joseph Nest

40083 Joseph Joseph
89
89,00 zł
Dostawa +14,90 zł
Wysyłka: 1-2 dni robocze
Odbierz w salonie w Krakowie: w tym samym terminie
Zamów przez tel. 12 312 4000 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
40083
Wymiary
15,6 x 7,2 x 13,3 cm
Materiały
Polipropylen
Zastosowanie
Ograniczenia

Opis produktu

Komplet do gotowania na parze Joseph Joseph Nest – ułatwi przygotowywanie smacznych i zdrowych posiłków. Zestaw składa się z trzech koszyczków różnej wielkości, które pozwalają na oddzielne gotowanie kilku składników w tym samym czasie. Koszyczki są wykonane z polipropylenu, wolnego od szkodliwych związków BPA. Zostały wyposażone w antypoślizgowe uchwyty oraz zintegrowane haczyki do zawieszenia ich na krawędzi garnka. Dodatkowym at...
Komplet do gotowania na parze Joseph Joseph Nest – ułatwi przygotowywanie smacznych i zdrowych posiłków. Zestaw składa się z trzech koszyczków różnej wielkości, które pozwalają na oddzielne gotowanie kilku składników w tym samym czasie. Koszyczki są wykonane z polipropylenu, wolnego od szkodliwych związków BPA. Zostały wyposażone w antypoślizgowe uchwyty oraz zintegrowane haczyki do zawieszenia ich na krawędzi garnka. Dodatkowym atutem jest możliwość przechowywania pojemników „wieżowo”, co pozwala zaoszczędzić sporo miejsca w kuchennej szafce.

Minimalna średnica naczynia, przy użyciu wszystkich elementów to 18 cm, minimalna głębokość – 8 cm. Przed użyciem należy upewnić się, że w garnku jest odpowiednia ilość wody, aby mogła wytworzyć się para. Nie można używać pojemników w naczyniu bez wody. Należy uważać na dłonie, ponieważ uchwyty mogą stać się gorące w czasie gotowania. Komplet nie jest dostosowany do patelni i woków. Może być myty w zmywarce.

Marka

Angielska firma - JOSEPH JOSEPH™ - została założona przez dwóch braci - Antony i Richard’a Joseph'ów. Są przedstawicielami trzeciego pokolenia rodziny, która zajmuje się projektowaniem sztuki użytkowej. Przedmioty marki Joseph Joseph łączą dobrze przemyślaną funkcjonalność z nowoczesną formą - są innowacyjne i charyzmatyczne. Tutaj prezentujemy zmyślne akcesoria kuchenne, pojemniki na pieczywo, misy do sałat, deski do krojenia, tarki i inne.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię